Ogrodowe atrakcje urodzinowe

Ogrodowe atrakcje urodzinowe

20 lutego 2023 0 przez redakcja

Wakacyjna atmosfera wspiera organizację urodzinowych przyjęć w plenerze. Spotkanie przy ognisku, grillu, czy piknik z przyjaciółmi to najzdrowsza forma spędzania wolnego czasu. Celebrowanie imprez jubileuszowych i innych na łonie natury to już nie tylko moda, ale świetny sposób na znalezienie alternatywy dla sal zabaw. Oczywiście łatwiej zdecydować się na celebrację szczególnych wydarzeń w plenerze, jeśli możemy skorzystać z przydomowego tarasu, czy zorganizowanej, ogrodowej strefy rekreacyjnej.

Po pierwsze bezpieczna nawierzchnia

Organizując przydomowe miejsce integracji nie musimy nawet korzystać z usług firmy budowlanej. Przy odrobinie wyobraźni, dobrym planie oraz chęci wspartych fachową poradą, każdy może podjąć się wyzwania realizacji takiej inicjatywy. Zanim jednak zajmiemy się wyborem ogrodowego wyposażenia, powinniśmy wybrać bezpieczną nawierzchnię, która będzie przede wszystkim amortyzować upadki. Dodatkowo będzie antypoślizgowa i odporna na wpływ czynników atmosferycznych. Najlepszą propozycją będą gumowe płyty gumowe SBR, które idealnie spełnią się w tej roli.

Praktyczna i łatwa w utrzymaniu czystości

Płyty gumowe na plac zabaw stosuje się zarówno w zewnętrznych i wewnętrznych salach rekreacyjnych i ogrodowych strefach integracji. Ich ważną cechą jest wodoprzepuszczalność. Na ich powierzchni nie zalega woda deszczowa i nie tworzy się środowisko przyjazne pleśni czy innym pasożytom. Gumowe nawierzchnie charakteryzuje również antypoślizgowość oraz odporność na wgniecenia, co oznacza że po przestawieniu ciężkiego sprzętu ogrodowego nie ujawnią nam się nieestetyczne zagłębienia. Nawierzchnie bezpieczne są również samogasnące, dzięki temu możemy postawić na nich grill ogrodowy czy ogrzewacz gazowy.

Profesjonalnie i estetycznie

Zanim wybierzemy najlepszą dla siebie nawierzchnię, najlepiej udać się do sprawdzonego producenta i poprosić fachowców o specjalistyczną pomoc w wyborze. Decydując się na płyty gumowe od Firmy ELS Poland, możemy liczyć nie tylko na profesjonalne wsparcie doradcze, ale i praktyczne na każdym etapie realizacji inwestycji. W ofercie znajdują się płyty i maty gumowe w 24 barwnej gamie kolorystycznej, barwionej w masie czyli odpornej na ścieranie koloru. Istnieje też możliwość naniesienia na nawierzchnię indywidualnej grafiki oraz wkomponowania w nią dwu i trójwymiarowych elementów sensorycznych, które zdecydowanie wzbogacą naszą strefę rekreacji.