W Porcie Łódź otwiera się Biedronka

W Porcie Łódź otwiera się Biedronka

10 lutego 2021 0 przez redakcja serwisu

Już w marcu Klienci Portu Łódź będą mogli korzystać z oferty jednej z najpopularniejszych sieci spożywczych w kraju. Nowym najemcą Centrum został sklep Biedronka, który zajmie 1000 mkw. powierzchni.

Klienci Portu Łódź już niedługo będą mieli do dyspozycji nowy sklep spożywczy. W Centrum przy Pabianickiej 245 pojawi się ulubiona sieć Polaków – Biedronka. Codziennie będzie można tu kupić świeże produkty żywnościowe, jak pieczywo, owoce, warzywa, czy nabiał. Sklep zaoferuje także asortyment kosmetyczny oraz akcesoria do domu.

Biedronka zlokalizowana będzie w pobliżu sklepu Media Markt (w lokalu po dawnym sklepie Piotr i Paweł)

– Cieszymy się, że z początkiem nowego roku możemy przekazać naszym Klientom dobrą wiadomość. W Porcie Łódź pojawi się nowy operator spożywczy. W gronie najemców naszego Centrum witamy sklep sieci Biedronka, w którym już niedługo będzie można zrobić codzienne kompleksowe zakupy spożywcze. Biedronka cieszy się ogromną popularnością wśród konsumentów ze względu na bogaty asortyment i jednocześnie przystępne ceny, teraz z oferty sklepu będzie można skorzystać także u nas – mówi Andrzej Cieślik, dyrektor Portu Łódź.

Biedronka jest jedną z największych sieci detalicznych w naszym kraju. Istnieje na polskim rynku od 25 lat, a pod jej szyldem funkcjonuje już ponad trzy tysiące sklepów zlokalizowanych w 1 100 miejscowościach. Właścicielem sieci Biedronka jest Jerónimo Martins Polska Spółka Akcyjna będąca własnością Grupy Jerónimo Martins z siedzibą w Portugalii.