Magnolia Park wręczy pół tysiąca kwiatów przed Dniem Kobiet

Magnolia Park wręczy pół tysiąca kwiatów przed Dniem Kobiet

4 marca 2021 0 przez redakcja serwisu

Czuć już wiosnę we Wrocławiu. Wprawdzie magnolie jeszcze nie kwitną, ale w Magnolia Park są piękne rośliny doniczkowe. Centrum rozda je podczas zbliżającej się akcji, która odbędzie się 6 marca – w sobotę.

Może być blady, błotny, a nawet trójzębny. Nie warto się jednak sugerować nazwami gatunków, bo wcale nie zdradzają, że chodzi o niezwykle popularną roślinę – storczyk. Storczyk jest lubiany za to, że w domowych warunkach kwitnie długo i obficie. A także za to, że jest bardzo prosty w uprawie i pielęgnacji. Wystarczy przestrzegać podstawowych zasad, by po przekwitnięciu storczyk rósł zdrowo i kwitł ponownie. – To bez wątpienia jedna z roślin doniczkowych o najpiękniejszych kwiatach. Często kupujemy storczyki do domu lub jako prezent na różne okazje. Z okazji zbliżającej się wiosny i Dnia Kobiet uczyniliśmy je bohaterami naszej najnowszej akcji – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.

Akcja odbędzie się 6 marca. W tym dniu Magnolia Park ma do rozdania aż 500 storczyków. Zasady akcji są bardzo proste. By otrzymać storczyk, trzeba zrobić 6 marca zakupy za minimum 250 zł. Można je rozłożyć maksymalnie na dwa paragony. Punkt wymiany paragonów na storczyki będzie w okolicy salonu Empik i Super-Pharm. Akcja potrwa w godzinach od 10.00 do 20.00 lub do wyczerpania zapasów. Szczegóły znajdują się w regulaminie dostępnym na stronie internetowej www.magnoliapark.pl.

Bezpieczny rodzaj wydarzeń stacjonarnych

To już trzecia w tym roku akcja tego typu organizowana przez Magnolia Park. Wcześniej do wygrania były obramowane plakaty z okazji walentynek i karty podarunkowe. Magnolia Park decyduje się na taki rodzaj wydarzeń stacjonarnych ze względów bezpieczeństwa. – Ich przebieg bez problemu można dostosować do obowiązującego reżimu sanitarnego – podkreśla Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland. – Zapewniamy całkowicie bezpieczne warunki podczas podobnych wydarzeń stacjonarnych oraz codziennych zakupów – dodaje.

Magnolia Park już w ubiegłym roku otrzymała certyfikat SafeGuard, który potwierdza działanie zgodnie z wymaganiami prawnymi i wytycznymi władz sanitarnych. W całym centrum niezmiennie obowiązuje zasada zasłaniania ust i nosa, dezynfekcji i zachowywania dystansu. W Punkcie Informacyjnym można dostać bezpłatne maseczki i rękawiczki. Pojemniki z płynem do dezynfekcji rozmieszczone są w całym centrum. Elementy infrastruktury wspólnej, często dotykane, są regularnie dezynfekowane. Tam, gdzie to możliwe, wejścia i wyjścia zostały rozdzielone w sposób umożliwiający komunikację jednokierunkową.

Liczba klientów zarówno w centrum, jak i sklepach jest na bieżąco monitorowana. Informacje o dopuszczalnej liczbie osób znajdują się przy wejściach do Magnolia Park oraz na witrynach sklepowych.